Popa Chubby (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Po dvou letech se vrací do Prahy Popa Chubby vlastním jménem Ted Horowitz. Vystoupí v rámci série Prague International Bluenights 9.11.2014 v Rock Café. Newyorský rodák letos slaví úctyhodných 25 let na hudební scéně a navíc přiváží zcela nové album „I’m feelin’ Lucky“ s podtitulem blues podle Chubbyho.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V Chubbyho tvorbě se mísí rock, blues, hip-hop, soul a funky. Jeho nekompromisní přístup se přenáší do kytarové hry v žiletkově ostré a dravé rify a sóla. Chytrost, s jakou bývalý gangster a boxer Ted do své hudby zabudovává prvky pravověrné „dvanáctky“, tvrdého rocku, hiphopu, rapu či funku, křičí doslova z každého tónu, který na svůj nástroj vykouzlí. New York je hlavní a zásadní inspirací v jeho hudbě. Kulturní a národnostní pestrost New Yorku se jako v zrcadle odráží v Chubbyho vlastních písních. Popa přiznává vliv soulových a R&B; velikánů jako jsou Otis Redding, Aretha Franklin, nebo rockera Jimi Hendrixe. Do Prahy se vrací rád, tentokrát bude zážitek z jeho koncertu umocněn o křest nového alba a oslavu 25 let na hudební scéně. Současně to bude přesně 10 let od jeho posledního vystoupení v rámci „Bluenights“ ve zcela zaplněném Rock Café v roce 2004. Tehdy Popa Chubby uchvátil plný sál svou divokou hrou, velkolepou show střídanou jemnými, až poetickými pasážemi. Není pochyb, že podobné představení nás čeká i 9.listopadu na stejném místě.

Facebook