Czech Jazz Contest 2014 - Finale

Czech Jazz Contest 2014 - Finale

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

SOUBOJ MLADÝCH JAZZOVÝCH TALENTŮ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Reduta Jazz Club Praha za podpory společnosti Music City a Městské části Praha 1 uvádí další ročník soutěže mladých jazzových kapel a sólistů CZECH JAZZ CONTEST 2014, která odstartuje již v úterý 18. února prvním soutěžním večerem a skrze další semifinálová kola vyvrcholí v březnu finálovým večerem a slavnostním vyhlášením těch nejlepších! Každé kolo soutěže představí ve dvou večerech čtyři kapely a odborná porota rozhodne o vítězi, který následně postoupí do večera finálového. V něm se v ojedinělém souboji všech vybraných kapel rozhodne o vítězi i držitelech dalších cen!

CZECH JAZZ CONTEST je jedinečný souboj mladých osobností nejen českého jazzu, primárně určený pro začínající hudebníky a studenty, avšak svým charakterem a doprovodnými akcemi je přitažlivý i pro širokou veřejnost. Cílem akce je zviditelnění mladých českých a zahraničních kapel formujících se zejména na konzervatořích a uměleckých školách a rovněž přiblížení kvalitní jazzové hudby jejich vrstevníkům, a to atraktivní formou soutěže ve stylových prostorech Reduty. Do letošního ročníku soutěže CZECH JAZZ CONTEST se kvalifikovali projekty z šesti evropských zemí (ČR, Slovensko, Rakousko, Německo, Maďarsko a Itálie). Ti nejlepší mladí hudebníci opět dostanou svou šanci prosadit se ve slavném klubu před odbornou porotou a zařadit se mezi finalisty a vítěze předchozích ročníků, kteří se dnes mohou pyšnit úspěchy i na mezinárodní hudební scéně.

CZECH JAZZ CONTEST navazuje na tradici velmi úspěšné mezinárodní soutěže Junior jazz, pořádané do roku 2009. Tato dnes již legendární soutěž měla v naší zemi třináctiletou tradici v jejímž rámci se mohla pochlubit nejen vynikající soutěžní účastí, ale také řadou významných českých a zahraničních osobností jazzové hudební scény, které se staly členy odborné poroty. V této tradici pokračujeme i při skládání poroty Czech Jazz Contestu a ani letošní ročník nebude v tomto ohledu výjimkou. Z hlediska nezávislosti a objektivity poroty však prozatím ponecháme jména, která se v porotě představí na letošním ročníku, v utajení.

Facebook