Gospel & Soul Connection

Gospel & Soul Connection

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

19.01.2018

MARANATHA GOSPEL CHOIR
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudba a duchovno k sobě měly vždy velmi blízko, a jejich spojení je proto velmi přirozené. Gospel, hudební styl vycházející z duchovní hudby černochů, oslavuje Boha, ale duchovní aspekt lze najít i ve skladbách o přátelství, o lásce nebo zkrátka o životě pocházejících z jiných hudebních žánrů. Za duchovní hudební směr můžeme směle označit i jazz, protože jde snad o nejsvobodnější a nejosobnější hudební přístup, kdy každý interpret do své hudby vkládá maximum sám sebe tady a teď a prostřednictvím zvuku vyjadřuje svoji momentální duchovní energii.

Na základě této logiky došlo i k navázání spolupráce Maranatha Gospel Choir a pěveckých sólistů Petry Vlkové a Martina Růži. Maranatha Gospel Choir je pěvecké uskupení zpívající gospelové písně, které vzniklo v roce 2005, od kdy také aktivně vystupuje po celé České republice a na Slovensku. Repertoár souboru tvoří převzaté písně, zejména od umělců jako je Kirk Franklin (USA), Hans Christian Jochimsen (Dánsko) a další. Petra Vlková je jednou z předních českých jazzových zpěvaček, která si publikum umí získat zejména svým upřímným emotivním projevem a radostí z hudby. Martin Růža je mladý, velmi talentovaný zpěvák s velkou láskou a citem pro černošskou hudbu, kterou je schopen interpretovat tak přesvědčivě, že v jistých momentech jeho projev a pěvecká technika připomínají zpěv nesmrtelné Whitney Houston.

Spolu s doprovodnou kapelou ve složení Jan Bálek (klávesy), Radim Genčev (baskytara) a Ondřej Pomajsl (bicí) pro vás tito umělci připravili večer plný hudby, která pozvedne vašeho ducha i náladu. Zazní mix skladeb z žánru gospel a dále písní například od Jill Scott, Annie Lennox, Whitney Houston nebo Jamese Taylora a Carol King.

Facebook