Beata Hlavenková: Theodoros (křest + koncert)

Beata Hlavenková: Theodoros (křest + koncert)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Cena: 250 Kč, VIP 470 Kč

Beata Hlavenková pokřtí 1. a 2. února v Praze své druhé album Theodoros. Jedna z nejvýraznějších současných českých pianistek a skladatelek představí kompozice z této desky v unikátním prostoru kostela sv. Vavřince pod Petřínem. V druhé části s ní vystoupí hosté Lenka Dusilová a Justin Lavash. Na její koncert nabízíme i VIP vstupenky, ke kterým dostane návštěvník jako dárek album Theodoros.

VIP vstupenky zahrnují nejen vstup na koncert, ale také album Theodoros. Navíc budou držitelé VIP vstupenky usazeni na místa s nejlepším výhledem. 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fotky a videa

Facebook