AghaRTA Prague Jazz Festival: Mezzoforte

AghaRTA Prague Jazz Festival: Mezzoforte

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

AghaRTA Prague Jazz Festival
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Eythor Gunnarsson – keyboards; Johann Asmundsson – bass; Gulli Briem – drums; Bruno Müller – guitar; Sebastian Studnitzky – trumpet; Jonas Wall – saxophone

Na začátek jarní série koncertů jsme pozvali muzikanty z Islandu. Jejich festivalové premiérové vystoupení v roce 2010 patřilo k nejpříjemnějším. Opět se tedy přesvědčíme, že i na Islandu se rodí skvělí hudebníci, kteří se od svých amerických kolegů těžko rozeznají. Opět si budeme moci vyslechnout jejich nestárnoucí hit "Garden Party" z roku 1983. 

Fotky a videa

Facebook