Homoguru

Homoguru

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

19.01.2018

Homo a Guru. Homoguru. Tak, jak slovo homo plynule přechází do slova guru, tak i my spojujeme.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Homo a Guru. Homoguru. Tak, jak slovo homo plynule přechází do slova guru, tak i my spojujeme. Homoguru spojuje žánry. Vytváříme sdělení a osazujeme je chytlavými popovými melodiemi. Spojujeme všechny a všechno, protože rozdíly pro nás nejsou důležité. Radost i melancholie. Hudba je terapie. Léčí nás i vás. Homo je cit a Guru je síla. Síla v citu? Silné city? Vše dohromady. Spojeno v jeden velký kruh. Homo a Guru. Homoguru. Band Line-up: Filip Drlík | vocal, Josef Zámečník | guiar, Martin Kroupa Kryštof | keyboards, Robin Hádr | bass guitar, Jakub Šindler | drums, Jan Kozelek | trumpet, Jaroslav Pilný | sax.

FACEBOOK: http://www.facebook.com/LiveRepublic.cz 

WEB PAGES: http://www.jazzblues.cz/ 

INSTAGRAM: http://instagram.com/jazzrepublic

TWITTER: https://twitter.com/JazzRepublicCZ

Facebook