Johnny Winter & Band (USA)

Johnny Winter & Band (USA)

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Agentura GREGORY MANAGEMENT oznamuje, že koncert JOHNNY WINTER & BAND 28.5.14 se po dohodě s managementem přesouvá z K.C.Semilasso do komornějšího prostředí klubu METRO MUSIC BAR.

Agentura GREGORY MANAGEMENT oznamuje, že koncert JOHNNY WINTER & BAND 28.5.14 se po dohodě s managementem přesouvá z K.C.Semilasso do komornějšího prostředí klubu METRO MUSIC BAR. Fanoušci tak budou mít ojedinělou možnost sledovat hru této ikony bluesrockové kytary z naprosté blízkosti, vychutnat si koncert s dalekou větší intenzitou a zažít souznění a výměnu energie mezi muzikanty a diváky jaká je pro tento klub typická.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Agentura GREGORY MANAGEMENT oznamuje, že koncert JOHNNY WINTER & BAND 28.5.14 se po dohodě s managementem přesouvá z K.C.Semilasso do komornějšího prostředí  klubu METRO MUSIC BAR. Fanoušci tak budou mít ojedinělou možnost sledovat hru této ikony bluesrockové kytary z naprosté blízkosti, vychutnat si  koncert s dalekou větší intenzitou a zažít souznění a výměnu energie mezi muzikanty a diváky jaká je pro tento klub typická.
Johnny Winter, vlastním jménem John Dawson Winter III (* 23. února 1944, Beaumont, Texas, USA) je významný americký bluesový kytarista, zpěvák, hráč na foukací harmoniku a producent. Je prvorozeným synem Johna a Edwiny Winterových, jeho mladší bratr Edgar Winter je také muzikant. V roce 1968 založil s Edgarem skupinu, a o rok později vydali první album s názvem Johnny Winter. V červenci 1980 se objevil na obálce prvního čísla hudebního časopisu Guitar World, který se věnuje kytaristům. Za album Third Degree dostal v roce 1986 cenu Grammy. V roce 1988 byl uveden do Blues Hall of Fame.www.metromusic.cz

www.johnnywinter.net

Pořadatel: http://www.gregory.cz

Fotky a videa

Facebook