J. Seven - koncert romantické saxofonové hudby

J. Seven - koncert romantické saxofonové hudby

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

25.2.2014 v Praze a 27.2.2014 v Brně představí romantický saxofonista J. Seven z Izraele s doprovodem instrumentální skupiny svůj program "To není jazz, To je hudba lásky. To je živá hudba!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

25.února v Praze v divadle HYBERNIA a 27.února v Brně v Janáčkověm divadle

 představí romantický saxofonista J.Seven z Izraele s doprovodem instrumentální skupiny svůj program "To není jazz, To je hudba lásky. To je živá hudba!"

Saxofon je jakožto hudební nástroj jedním z nejkrásnějších a nejpronikavějších hudebních nástrojů. Svým zvukem vytváří fascinující a unikátní atmosféru lásky a romantiky. Melodika saxofonu dodává každému dílu ještě větší kouzlo.

Izraelský hudebník J. Seven nehraje snad ani jazz, on hraje přímo hudbu lásky. V jeho virtuózní interpretaci aranžmá skladeb nejslavnějších skladatelů naší doby - Joea Dassina, Stevie Wondera, Fausto Poppetiho, Jamese Hartera - "My Heart Will Go On" (Celine Dion) z filmu "Titanic", a dalších získávají speciální, jemné, romantické zabarvení.

J.Seven: "Já hraju romantickou hudbu, ne jazz. Samozřejmě, jazzu si vážím, ale tento styl je ve velké míře určován samotnými hudebníky a posluchačům nemusí být vždycky blízký.... Hraju takovou hudbu, kterou mají posluchači rádi, tedy melodie, na kterých vyrostli a dospěli, písně, které jsou jim blízké".

J.Seven je multiinstrumentalista, cestoval po celém světě, kde hrál hudbu na pěti různých nástrojích: na saxofonu, na španělské kytaře, na bicích a na perkusních nástrojích.

Expresivní saxofonová show J. Sevena nenechá lhostejným ani toho nejnáročnějšího posluchače a nepochybně přinese skutečnou radost všem návštěvníkům koncertu, prodchne celou atmosféru láskou a romantikou.

Na rozdíl od mnoha hudebníků se J.Seven, vyznačuje aktivním způsobem hry, uměleckým vyhraněním a mimořádným vystupováním na jevišti. Nehledě na to, že má v rukách jeden z nejnáročnějších nástrojů, se volně pohybuje po celém sále a "komunikuje" s publikem.

J.Seven je znám nejen u Izraelského publika, ale je i často zvaným hostem na jevištích po celém světě. Exkluzivita umělce J.Sevena tkví v jeho estrádním stylu, v jakém pracuje na koncertní úrovni už jen legendární hudebník Kenny G.

Umělcova mimořádnost je nejen v jeho úžasném zvládnutí nástroje, ale také v tom, že si vybírá pro svá vystoupení takové romantické skladby, které miluje a kterých si váží publikum jakéhokoliv typu.

Velkoplepý zvuk , romantická atmosféra a moře lásky... Můžete vychutnávat jemně chraplavý hlas saxofonu a na dvě hodiny se vrátit zpět do mládí, zavzpomínat na první lásku.

Vice informace - www.artpartner.cz

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Web: http://www.hybernia.eu/

Fotky a videa

Facebook