35. International Jazz Festival Praha: Denise Gordon (UK) & J. J. Jazzmen

35. International Jazz Festival Praha: Denise Gordon (UK) & J. J. Jazzmen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Festivalový dozvuk v podání zpěvačky, která vládne opravdu úžasným a podmanivým hlasem za doprovodu ostřílených jazzových bardů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festivalový dozvuk v podání zpěvačky, která vládne opravdu úžasným a podmanivým hlasem za doprovodu ostřílených jazzových bardů.

         Denise Gordon disponuje krásným zastřeným sametovým hlasem, který často zazní v plné své intenzitě, jindy zase něžně pohladí. To je podpořeno ohromným jazzovým feelingem a bezchybným swingovým frázováním. Hlavní charakteristikou jejích koncertů je báječná atmosféra, kdy obecenstvo svým výkonem a osobním charizma dokáže okamžitě strhnout. Její vřelé a spontánní vystupování na pódiu nenechá nikoho chladným. Má široké stylové rozpětí, od tradičního jazzu po moderní jazzové směry. Její bohatý repertoár zahrnuje gospel, blues a jazzové standardy, které interpretuje svým osobitým pojetím. Ve svém stylu nezapře své karibské kořeny, které ji jistým způsobem pomohly zdomácnět i na New Orleánské jazzové scéně. Je přirovnávána k velkým jménům jazzové historie jako například Dinah Washington. Pro své umění zpívat autenticky gospel bývá nazývána novodobou Mahalií Jackson. Ať už je srovnávána s kýmkoli, je třeba konstatovat, že mezi současnými jazzovými zpěvačkami je výjimečná.

Facebook