35. International Jazz Festival Praha: Ludmila Štefániková Quartet

35. International Jazz Festival Praha: Ludmila Štefániková Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Čistě dámské seskupení složené z mladých a krásných instrumentalistek.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čistě dámské seskupení složené z mladých a krásných instrumentalistek.

         Bezpochyby jediná vibrafonistka na festivalu. V tuzemsku stále ještě exotický hudební nástroj ovládá Ludmila Štefániková s nasazením a úchvatným zápalem pro hru. A nelze se tomu divit – v krvi jí koluje krev slavného předka Milana Rastislava Štefánika, generála francouzské armády a zakladatele Československa, a matky, profesionální zpěvačky. Bojovnost a výdrž ji dovedly k vítězství v kategoriích Nejlepší interaktivní vystoupení a Jazzová interpretace v soutěži Slovenské jazzové společnosti, mimoto ji časopis Slovenka nominoval na Nejúspěšnější slovenskou ženu žijící v zahraničí pro rok 2012 a na Bratislavských jazzových dnech předskakovala skupině Kool&The Gang před pěti tisíci lidmi. Za dnes nabitý diář obsahující koncertní místa ve Spojených státech, Kanadě, Kanárských ostrovech a víceméně v celé Evropě vděčí ze všeho nejvíce své matce, která ji v mládí podporovala ve hře na klavír, zpěvu v dětském sboru a cvičení na bicí. Svým debutem Be Beautiful, Rainbow Memories for 17-piece Jazz Orchestra z roku 2011 odzbrojila prakticky celou slovenskou hudební obec, jež ji dodnes zasypává nominacemi a oceněními. Cena za mimořádný počin od Slovenského hudebního fondu či nominace na Esprit budiž toho důkazem.

Facebook