35. International Jazz Festival Praha: Osa Comper Winner - Nedaba

35. International Jazz Festival Praha: Osa Comper Winner - Nedaba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201830.01.2018

Hudební projekt Tomáše Sýkory, držitele ceny OSA za skladbu pro rok 2013
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudební projekt Tomáše Sýkory, držitele ceny OSA za skladbu pro rok 2013

         Kapela Nedaba, vedená pianistou Tomášem Sýkorou, vznikla v roce 2003. Svým repertoárem se zařazuje do oblasti moderního jazzu. Zaměřuje se výhradně na vlastní tvorbu. Jednotlivé osobnosti této kapely se uplatňují i v jiných hudebních souborech ať už jako sólisté, nebo sidemani. V roce 2009 vydala Nedaba debutové CD Songs about…, které obsahuje osm skladeb vedoucího, pianisty Tomáše Sýkory. Ten byl na VOŠ při pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka žákem skladatelské třídy Karla Růžičky: už to něco napovídá. Jeho témata na jazzovém projevu Nedaby jsou výrazná a přitom nikoliv vysloveně přímočará či jednoznačná.

Facebook