35. International Jazz Festival Praha: Alessandro Di Liberto Trio

35. International Jazz Festival Praha: Alessandro Di Liberto Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Vynikající jazzové trio ze Sardinie se nám během festivalového koncertu představí se svými novými kompozicemi.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vynikající jazzové trio ze Sardinie se nám během festivalového koncertu představí se svými novými kompozicemi.

         Dominantou tria je špičkový klavírista a profesor jazzového oddělení konzervatoře v Cagliari (Sardinie) Alessandro Di Liberto, který vystudoval konzervatoř v Cagliari a v Haagu a za svoji uměleckou dráhu již nahrál četná CD s mnohými vynikajícími hudebníky z celého světa. Vedle svých studiových nahrávek se zúčastnil mnoha turné a proslulých jazzových festivalů jako je např. North Sea Jazz Festival (Holandsko), Villach (Rakousko), Jazz à Vienne (Francie), Jazz Expo (Italie) aj... Od roku 2004 je jedním z hlavních vyučujících na jazzových dílnách v Nuoro (Sardinie), pořádaných každoročně slavným trumpetistou Paolem Fresu. V současné době Alessandro Di Liberto působí jako učitel, skladatel a koncertní umělec. Doprovází ho bubeník Pierpaolo Frailis a kontrabasista Nicola Cossu.

Facebook