35. International Jazz Festival Praha: Benson McGlashan Trio

35. International Jazz Festival Praha: Benson McGlashan Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201830.01.2018

Mladičký kytarista McGlashan, který v kanadském Montrealu „daleko předběhl svůj věk“ se prý dokáže napružit jako kočka a připomene klon Wese Montgomeryho a Joe Passa.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mladičký kytarista McGlashan, který v kanadském Montrealu „daleko předběhl svůj věk“ se prý dokáže napružit jako kočka a připomene klon Wese Montgomeryho a Joe Passa.

         „To dítě musíte slyšet. Je úžasné!! To, dítě‘ se jmenuje Benson McGlashan. Je mu 22 let a pochází z kanadského ostrova Vacouver Island. Ale když poprvé zabrnkal na kytaru, připomněl jednoho z tichošlápků typu Wese Montgomeryho, výmluvnost Joea Passe a melancholii Jima Halla…“ Německý list Die Zeit si jako první všiml svébytného rukopisu kanadského kytaristy a skladatele a lépe jeho kvality shrnout nemohl. McGlashan se nechal obklopit dalšími dvěma báječnými muzikanty, japonským varhanistou Halem Tsuchidou a příznivcům Reduty dobře známým bubeníkem Tomášem Hobzekem. A když vezmou tito tři zanícení hudebníci do svých zručných rukou své nástroje, jejich soul-bopová fúze začne jiskřit. Nezkrotnou energii produkovaného zvuku už mohli na vlastní kůži pocítit třeba návštěvníci Vogue Magazines 2013 Fashion Night Out Party a obyvatelé plných deseti zemí. Zatím nejšlechetnější hodnocení si mohli přečíst v novinách Die Zeit – podle jeho redakce Benson McGlashan spolu s umělci jako Rolf Kühn, Til Brönner, Eric Vaughn a Mark Wyat patří k nejzásadnějším současným jazzovým umělcům s pozitivním dopadem na berlínskou a německou scénu.

Facebook