35. International Jazz Festival Praha: Asia Kucharczyk Quartet

35. International Jazz Festival Praha: Asia Kucharczyk Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Výborná mladá polská zpěvačka se sametovým hlasem v čele evropského bandu pokřtí své nové CD.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výborná mladá polská zpěvačka se sametovým hlasem v čele evropského bandu pokřtí své nové CD.

         Její hudba je jako vnitřní hlas – ne vždy je slyšet, ale vždy je tady, vždy čistá a jemná a hřejivá. Harmonie zvuků elegantně ladí s excelentní muzikantskou podporou kapely - Vít Křišťan, Karol Domański a Mariusz Praśniewski. Tito hudebníci vytvářejí atmosféru, ze které nelze uniknout. A to nejen proto, že je tak příjemná a pohodlná, ale také kvůli strachu, že vyrušení by znamenalo její zkázu. Až tak je silný a dech beroucí projev mladé, ale velmi talentované polské zpěvačky. Vzduch rezonuje mnoha emocemi: radostí, klidem, vyrovnaností a pohodou. Některé možná přepadne chuť se neovladatelně smát nebo plakat. Nicméně, její hudba je neodolatelná, jakmile se do ní zaposloucháme, zjistíme, že zpívá naším vlastním hlasem......

Facebook