35. International Jazz Festival Praha: Skip Wilkins (USA) - Czech Dreams

35. International Jazz Festival Praha: Skip Wilkins (USA) - Czech Dreams

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Bostonský rodák pokřtí své nové CD, které vydává u českého labelu New Port Line.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bostonský rodák pokřtí své nové CD, které vydává u českého labelu New Port Line.

         Pokud zatoužíte slyšet vytříbený rukopis, který se formoval a brousil jako magický briliant v mekách jazzu od New Yorku po Detroit po boku největších minulých i současných legend jazzu, neměli byste si ho nechat uniknout. Skip Willkins, klavírista s massachusettskou krví a osudovou rolí muzikanta, téměř kerouacovsky brázdil americká města s tradicí jazzu a načerpával zkušenosti od těch nejpovolanějších, aby díky nim nalezl sama sebe. Jeho životní pouť začala právě v šestém státě USA, kde si už ve školce vytvořil pouto ke křehkým harmoniím a synkopickým jazzovým rytmům a současně nalezl svou bibli v písňové knize The Great American Songbook. Než se v roce 1995 přestěhoval do Pensylvánie, stihnul načerpat při koncertování v Denveru, Bostonu, Skalnatých horách a Coloradu to nejlepší ze stylů bravurních jazzmanů jako Joe Hunt, Jimmy Mosher, Plas Johnson, Jill Allen nebo Milt Hinton. Život v Pensylvánii pak Wilkinse katapultoval na špičku jazzové scény spoluprací s umělci jako Stanley Turrentine, Bobby Watson, Clark Terry, Mickey Roker či Larry McKenna na kontě.

Facebook