35. International Jazz Festival Praha: CJC 2013 Winners – Jan Steindörfer

35. International Jazz Festival Praha: CJC 2013 Winners – Jan Steindörfer

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

18.11.201702.12.2017

Diuanne Greenleaf feat. Marcel Flemr Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.11.2017

Večer věnovaný mladému českému jazzu – představí se dva finalisté letošního ročníku Czech Jazz Contest.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Večer věnovaný mladému českému jazzu – představí se dva finalisté letošního ročníku Czech Jazz Contest.

         Čtyři týdny, patnáct talentovaných kapel a hlavně půl druhé desítky originálních pojetí jazzu. Mezinárodní soutěž Czech Jazz Contest 2013 objevila mnoho mladých nadaných hudebníků z Česka i ze zahraničí a nabídla jim možnost předvést své umění před hvězdnou porotou v prestižním zázemí pražského jazzového klubu Reduta.

                Finálové kolo soutěže mladých skupin bylo doslova bitvou o všechno a vítěz letošního ročníku to směle potvrzuje. Trojice v čele s ostříleným klavíristou Janem Steinsdörferem ale neponechala nic náhodě. Do nemilosrdného souboje o prestižní ocenění napochodovala s akademicky precizní synchronizací a pružným repertoárem se silnou skladbou Untouchable. Cena za nejlepší kompozici tedy putovala k bandu excelentního Jana Steinsdörfera, stejně jako ocenění nejlepšího instrumentalisty Dušana Černáka. JAN STEINSDÖRFER TRIO tedy jednoznačně potvrdilo titul nejlepší kapely Czech Jazz Contest 2013.

            Čtveřice S GUSTEM provokuje už svým názvem a nutno podotknout, že sklony k experimentování lze dohledat i v jejich tvorbě. Studenti konzervatoře Jaroslava Ježka se netají svými úmysly narušit netradičními songy strukturu zajetých tradic. Nesmírný entuziasmus hráčů a výbušná směs funku a groovu vyburcovaly publikum k ovacím a porotu k udělení pomyslného bronzu.

Facebook