35. International Jazz Festival Praha: Ryan Carniaux Group

35. International Jazz Festival Praha: Ryan Carniaux Group

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Dynamické uskupení mladého rodáka z druhé strany Atlantiku v současnosti působícího převážně na německé hudební scéně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dynamické uskupení mladého rodáka z druhé strany Atlantiku v současnosti působícího převážně na německé hudební scéně.

         Téměř každá biografie slavného evropského jazzového muzikanta obsahuje pasáž o cestě z jednoho břehu Atlantiku na druhý a ani Ryan Carnieux nebude výjimkou. Jeho směřování však cílilo na východ, nikoliv na západ. Trumpetista totiž v Americe, konkrétně v nejmenším státě USA Rhode Islandu vyrůstal a po vystudování elitní Berklee College of Music ho srdce (a jeho žena) táhly za oceán – do staré Evropy. A právě tam, kde se dvě zažité kultury střetávají, kulminuje Carniauxova tvůrčí inspirace. Z amerického a evropského jazzového odkazu si bere ty nejlepší elementy, které se svým kvartetem umně přetavuje v atmosférická zvuková oblaka. Na svých turné po Francii, Rusku, Německu, Rakousku spojil své síly s mnoha skvělými jazzmany – počínaje Bennym Golsonem a Ericem Alexanderem a konče Jerrym Bengozim a Manfredem Schoofem.

Facebook