35. International Jazz Festival Praha: Rus Nerwich Quartet

35. International Jazz Festival Praha: Rus Nerwich Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

Jihoafrický umělec, hudebník a producent Rus Nerwich se představí jako leader své nové jihoafrické kapely doplněné o českého kontrabasistu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jihoafrický umělec, hudebník a producent Rus Nerwich se představí jako leader své nové jihoafrické kapely doplněné o českého kontrabasistu.

         Rodák z Kapského Města v Jihoafrické republice věnoval mnoho času problematice holocaustu a jeho možné konotaci s hudbou. V roce 2002 vydal knihu Yes, they sang s texty, jež byly napsány v ghettech a koncentračních táborech, načež začal pracovat na projektu Beyond the Wall. Jeho výsledkem bylo stejnojmenné album z roku 2005, které představuje hudbu v jazzových aranžích složenou v chatrných podmínkách - deska je jakousi oslavou talentovaných vězněných muzikantů. Sám Nerwich vzal poprvé do rukou saxofon v osmnácti letech na popud koncertu Joshuy Redmana v Turecku. Rozhodl se tedy zanechat cest po světě a navrátil se do rodné JAR, kde byl přijat na jazzový program na University of Cape Town. Vzhledem k tomu, že neuměl číst noty se studiem zápolil, a tak začal cvičit až osm hodin denně. Dnes pracuje na novém albu a také píše svoji první knihu pro děti. A pokud někde v televizní reklamě nebo filmu zaslechnete jméno Chaim Pimpsky, zbystřete – nebude jím nikdo jiný, než renesanční muž Rus Nerwich.

Facebook