35. International Jazz Festival Praha: Jeremy Pelt Quintet

35. International Jazz Festival Praha: Jeremy Pelt Quintet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Koncert v rámci turné renomovaného, kritikou uznávaného New Yorkského trumpetisty, 5x držitele ocenění Rising Star od Downbeat Magazine a Jazz Journalist Association.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert v rámci turné renomovaného, kritikou uznávaného New Yorkského trumpetisty, 5x držitele ocenění Rising Star od Downbeat Magazine a Jazz Journalist Association.

         Zpočátku se jazzu bál, dnes je na výsluní. Americký trumpetista Jeremy Pelt si našel cestu k tomuto hudebnímu žánru díky ikoně dvacátých let Milesi Davisovi a jeho skladbě So What. Ta předurčila jeho život na několik roků dopředu. Od raných let v Mingus Big Bandu, ve kterém v současné době působí i další mimořádní hosté festivalu Boris Kozlov a Alex Sipiagin, dostala nesmírná píle a talent jeho jméno pod pero producenta  a legendárního jazzového žurnalisty Wall Street Journal - Nata Hentoffa. Novináře má vůbec takříkajíc v hrsti – mj. Downbeat Magazine a Jazz Journalist Association ho rovnou pětkrát ověnčil titulem Rising Star (Vycházející hvězda) ve hře na trumpetu. Jeho výjimečný hráčský přístup se brzy rozkřikl jazzovou společností, což vyústilo v hvězdné spolupráce, počínaje jmény Cliff Barbaro, Keter Betts či Bobby „Blue“ Bland a muzikanty jako Ravi Coltrane, Frank Foster nebo Vincent Herring konče. Momentálně je Jeremy Pelt na turné s novou deskou Water and Earth.

Facebook