35. International Jazz Festival Praha: Marcel Flemr Band feat. Otis Grand

35. International Jazz Festival Praha: Marcel Flemr Band feat. Otis Grand

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Mladý český talent versus jeden z padesáti nejlepších bluesových kytaristů všech dob. Nespoutaná dravost společně s několikanásobným oceněním nejlepšího kytaristy, přezdívaného jako britský B.B.King.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mladý český talent versus jeden z padesáti nejlepších bluesových kytaristů všech dob. Nespoutaná dravost společně s několikanásobným oceněním nejlepšího kytaristy, přezdívaného jako britský B.B.King.

OTIS GRAND

„Hraješ jako já zamlada,“ vyseknul mu poklonu B. B. King. A to mluví za vše. Čeho většího může muzikant dosáhnout, než když se mu klaní jeho dětský vzor. Od doby, co ve třinácti letech začal hrát na kytaru, neposlouchal nikoho jiného, snad s výjimkou Roberta Johnsona. Dnes se o rodáka z Bejrútu perou jazzové akce a festivaly, stejně jako nejsledovanější média – CNN ho pasovala na jednoho z nejvíce obdařených bluesových muzikantů poslední dekády, Guitarist Magazine na jednoho z 50 nejlepších bluesových kytaristů v historii a v neposlední řadě získal se svou kapelou uznání časopisu Blues &Rhythm Magazine, který na svých stránkách otiskl následující: „Otis Grand Blues Band… nejlepší bluesová kapela, kterou tahle země za poslední dvě dekády vyprodukovala.“ Proslavil se především deskou Perfume and Grime z roku 1996 a pochlubit se může nespočtem ocenění a titulů jako Britský kytarista roku (od roku 1990 zvolen šestkrát za sebou!), Nejlepší bluesové album, Nejlepší bluesová kapelu či mnohými nominacemi, kupříkladu na prestižní ceny W. C. Handy Blues v Memphisu. Dnes je právoplatně označován za jednoho z hybatelů britské moderní bluesové scény.
           

MARCEL FLEMR   
Marcel Flemr bývá už dlouho označován za jednoho z nejlepších bluesových kytaristů nastupující generace. Talentovaný zpěvák a kytarista, který je řazen mezi hvězdy mladé české bluesové generace má za sebou řadu úspěšných projektů. Svým originálním projevem, silným hudebním cítěním a autentickým zvukem vždy přenese posluchače až ke kořenům této osobité muziky.

Facebook