Ondřej Konrád & Gumbo

Ondřej Konrád & Gumbo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzboat je skutečně jedinečný způsob, jak si odpočinout, relaxovat, v klidu popíjet svůj drink a pohupovat se v rytmu jazzu.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ondřej Konrád (foukací harmonika) a jeho nová bluesová formace.
Ondřej Konrád, původně hudební publicista, sestavil kapelu Gumbo v roce 2000. Její název pochází z neworleánské kreolské gastronomie. Jde o hustou polévku z několika druhů masa, uzenin a zeleniny, specifickou vůní místních bylin, četnými chutěmi a ostrostí. Podobně by to mělo být s muzikou skupiny, byť vznikající v českém kotli. Vaří se v něm blues, balady, jazz, funky i rock.
Spoluzakladatelem Gumba je kytarista Josef Štěpánek, představitel spičky nové jazzové generace, k níž patří i varhaník Jakub Zitko, tenorsaxofonista Radek Zapadlo, basista Daniel Eberle a bubeník Roman Vícha, kteří si na scéně vybudovali pevné postavení jako sólisté a doprovazeči (ve skupinách Safe Jazz, Peculiar, Analogic Romana Pokorného, Funk Experience Marcela Bárty atd.).
Z prolínání žánrů vzniká vlastní zvuk a charakter, i když blues, jazz a improvizace zůstávají základními stavebními kameny. Gumbo má za sebou sezónu v jazzklubech, výborné přijetí na festivalech v Plzni a v Šumperku, živou nahrávku pro Český rozhlas a vystoupení v ČT. Repertoár tvoří vlastní aranžmá neoposlouchaných jazz-bluesových standardů i původní skladby. Mimo samozřejmě zpěvné angličtiny se ohlíží také po češtině. Spojit muzikantský koncept se sdělením v mateřském jazyce považuje za nepominutelnou výzvu.

Facebook