Rajnošek B.And

Rajnošek B.And

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

MELODIC JAZZ FUSION
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bharata Rajnošek - saxofony, trumpeta, flétna
Jarda Friedl - kytara
Vít Pospíšil - klávesy
Petr Dvorský - kontrabas
Otto Hejnic - bicí


www.rajnosek.com/


Skupina Rajnošek B.and navazuje na existenci Petit tria, původně ve složení Rajnošek, Tichý a Emil Heyrovský. Po 5ti letech spíše volnějšího fungování a experimentování se po absolvování Jazzového festivalu v Bansku, již s Mariánem Petrželou rozhodli její členové zintenzivnit své působení. Skupina rozbujela do kvintetu a s novým vlastním repertoárem přijala i nový název Rajnošek B.and.
Rajnošek B.and se věnuje vlastní tvorbě a autorské interpretaci.Ve svém pojetí jazzu spojuje výraznější melodiku s freejazzovými postupy. Výhradním autorem je Bharata Rajnošek, který je i nejvýraznějším sólistou využívajícím rozdílnosti barev a dynamiky různých dechových nástrojů. Po spolupráci na interpretaci hudby Africké, Arabské, Berberské, Brazilské, Čínské, Jamajské, Kubánské a Valašské dává přednost hraní hudby vlastní...

Facebook