AghaRTA Prague Jazz Festival: Mike Stern Band

AghaRTA Prague Jazz Festival: Mike Stern Band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Simpson Trio

Jazzboat, Praha

23.11.201721.12.2017

Robert Balzar Trio

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.11.2017

Ve chvílích, kdy na Pražském hradě bude prezident udělovat medaile za zásluhy, vrátí se na své oblíbené podium Mike Stern.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ve chvílích, kdy na Pražském hradě bude prezident udělovat medaile za zásluhy, vrátí se na své oblíbené podium Mike Stern. Kytarista, který nikdy nezklame a vždy dokáže přesvědčit posluchače jak moc má rád hudbu, kterou hraje. Na APJF v Lucerna music baru vystoupil nesčetněkrát s mnoha skvělými hudebníky. Pro letošní podzimní turné si vybral - vedle Toma Kennedyho a Boba Malacha (ten hrál i na Sternově prvním pražském koncertě v roce 1995) - skvělého bubeníka Keith Carlocka. Medaily za zásluhy o jazz by si Mike Stern od našeho festivalu nesporně zasloužil také.

Mike Stern - guitar, Bob Malach – sax, Tom Kennedy – bass, Keith Carlock – drums

Facebook