Eddie Palmieri Salsa Orchestra

Eddie Palmieri Salsa Orchestra

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Svátek pro milovníky jazzu. Jedinečná příležitost zažít koncert americké hudební legendy pana Eddie Palmieri. Dne 27.2.2014 vystoupí se svým 11-ti členným bandem Eddie Palmieri Salsa Orchestra v Praze ve Velkém sále Lucerny. - ZRUŠENO

Z technických důvodů ZRUŠENO

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Americká jazzová legenda v Praze!

Svátek pro milovníky jazzu. Jedinečná příležitost zažít koncert americké hudební legendy pana Eddie Palmieri. Dne 27.2.2014 vystoupí se svým 11-ti členným bandem Eddie Palmieri Salsa Orchestra v Praze ve Velkém sále Lucerny.

Hudební kariéra pana Palmieri trvá již více než 50 let, kdy povětšinou byl frontmanem salsa a latino jazz orchestrů. Diskografie Ediie Palmieriho zahrnuje 36 titulů. Eddie Palmieri byl oceněn devíti cenami Grammy. První Grammy získal ji v roce 1975 a bylo to vůbec poprvé, kdy National Academy of Recording Arts & Sciences (Naras) uznala kategorii Latino. Titul "Simpatico" byl v roce 2007 oceněn Jazz Journalist Association jako nejlepší latin jazz album. 

V roce 1993 byl pan Palmieri jmenován do správní rady National Academy of Recording Arts and Sciences v New Yorku a v roce 1995 pomohl vytvořit novou kategorii Latin Jazz.

Obdržel mnoho prestižních ocenění jako například cenu National Black Sports and Entertainment Lifetime Achievement Award, kdy se tak ocitl mezi jmény jako Roberto Clemente, Count Basie, Max Roach, Billie Holiday a Dinah Washington. 16. listopadu 2010 byl uveden do Long Island Music Hall of Fame.

Fotky a videa

Facebook