Double Drum Bros.

Double Drum Bros.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz revue

Jazzboat, Praha

24.11.201726.12.2017

Jaroslav Šimíček Quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.11.201703.12.2017

Název koncertu evokuje náladu bluesových show z kultovních filmů Blues Brothers a Blues Brothers 2000
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Název koncertu evokuje náladu bluesových show z kultovních filmů Blues Brothers a Blues Brothers 2000, kde si střihl svoji životní filmovou roli i B.B.King, který často a s velkým gustem při koncertech zdvojené bicí používá. Stal se tak inspirací i pro naši sérii koncertů Double Drums Brothers 2014, když za dvě bicí soupravy postupně usednou rezidentní hráči Jazz Republic Jiří Stivín junior, Jaromír Helešic, Pavel Razím a Lukáš Pavlík. Z výčtu jmen je jasné, že se můžeme těšit na lekce z rytmiky na té nejvyšší úrovni. Vozové hradbě z kopáků, virblů, tom-tomů, hi-hatek, činelů a perkusí bude vzdorovat excelentní kytarista a charismatický zpěvák Roman Pokorný a dokonale slapující baskytarista Zdeněk Wimpy Tichota.

AFTER PARTY: DJ Crème de la crème: GLOBAL HITS+R&B (*23:45)

Facebook