Bobby McFerrin

Bobby McFerrin

Přidaná místa

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

18.11.201702.12.2017

Diuanne Greenleaf feat. Marcel Flemr Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.11.2017

Cena: 500 - 3.200 Kč

Kdy: 19.6.2013 - 21.6.2013

21. června ukončí Česká filharmonie sezonu Open air koncertem na Staroměstském náměstí v Praze. Orchestr bude řídit Jiří Bělohlávek, jako speciální host vystoupí Bobby McFerrin

Pozor!

Na oba koncerty byla uvolněna poslední volná místa!!!

 

19. 6. 2013 Bobby McFerrin – sólový koncert s hosty

20. 6. 2013 Bobby McFerrin – koncert se soubory členů České filharmonie

 

„V pátek 21. června ukončí Česká filharmonie sezonu Open air koncertem na Staroměstském náměstí v Praze. Orchestr bude řídit Jiří Bělohlávek, jako speciální host vystoupí Bobby McFerrin, který bude zpívat, ale také dirigovat některé skladby.

Koncert začíná ve 20:30 hod, vstup je zdarma.“

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

19. 6. 2013 Bobby McFerrin – sólový koncert s hosty

Bude to u nás poprvé, kdy Bobby McFerrin vystoupí v jedinečném prostoru Dvořákovy síně a umožní tak posluchačům nahlédnout zblízka do svého umění. Společně s Bobbym budou na jevišti improvizovat na jeho slavný repertoár také čeští filharmonici – houslista Josef Špaček, cellista Jan Keller, hobojista Vojtěch Jouza a další.

 

20. 6. 2013 Bobby McFerrin – koncert se soubory členů České filharmonie

Bobby McFerrin objeví a rozehraje škálu dalšího talentu a kreativity hráčů České filharmonie, které nemohou při běžných koncertech zcela projevit. Během koncertu půjde především o oslavu muzikantství a radost z hudby. S Bobbym vystoupí soubory složené z hráčů České filharmonie – např. JazzBand, cimbálová muzika a smíšený sbor, speciálně složený pro tuto příležitost

Fotky a videa

Facebook