Machine Gun Kelly

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hip hop / Rap. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

DÄLEK (USA)

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

10.07.2018

Die Antwoord

support: Moonchild Sanelly (ZA)

Výstaviště, Praha 7

20.08.2018

Americký raper Machine Gun Kelly se vrací do Prahy na samostatný koncert. Ve Foru Karlín představí 16. října 2017 novou desku.
ZTP/P vstupenky (jen s platným průkazem) jsou platné pro 2 osoby (doprovod zdarma) - k dostání jen na prodejních místechPořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

Machine Gun Kelly přiveze do Prahy nové album

16. 10. 17 Forum Karlín, Praha

Praha, 12. června 2017 – Americký raper Machine Gun Kelly se vrací do Prahy na samostatný koncert. Ve Foru Karlín představí 16. října 2017 novou desku.

Machine Gun Kelly na sebe upozornil ještě před vydáním debutu, kdy jako historicky první běloch vyhrál soutěž talentů v newyorském Apollo Theater a zakrátko podepsal smlouvu s labelem Bad Boy. Zásadní bylo vydání druhé desky General Admission, která se umístila na prvním místě žebříčku Billboard Top R&B/Hip-hopalbums. Nejvýraznější z desky je singl Till I Die. Na dosavadní úspěch navázal letos, odebral se na turné s Linkin Park a na posledním albu bloom se podíleli James Arthur, Ty Dolla Sign nebo Hailee Steinfeld. Nejúspěšnější track Bad Things doposud čítá jen na Spotify 257 milionů přehrání. Machine Gun Kelly je zkrátka v té nejlepší formě.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook