Heart Of Music - Hip Hop edition

Heart Of Music - Hip Hop edition

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hip hop / Rap. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Kapitán Demo, DJs Romeo Green a PDCH

Mersey Music Club, Brno

27.01.2018

Výhodný nákup speciální nabídka

Cena: Speciální nabídka. bližší info viz. níže

Exkluzivně na jednom místě se představí Ti nejlepší z československé Hip Hop & Rap scény na největší halové akci tohoto roku Heart of music - hip hop edition. Můžete se těšit KONTRAFAKT (Rytmus, Ego, Anys) MAJK SPIRIT+ live band, SEPAR + DMS, EKTOR, PIL C a spoustu dalších vystupujících.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Limitovaná edice vstupenek

Máme pro Vás skvělou zprávu. Festival Heart of Music vypustil limitovaný počet vstupenek za skvělou cenu.
Klasik za 550,- a VIP za 990,-. Akce platí pouze do vyprodání. Limitovanou edici vstupenek Vám přináší noví partneři fesivalu.

 

VIP vstupenka obsahuje:
speciálně rozdělený sektor vepředu a vedle pódia / VIP lounge s DJ´S stage / Vlastní bary a zázemí s výhledem na backstage / Fotokoutek / Barber shop / Vlastní WC / Šatna zdarma

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zveme Vás na akci  HEART OF MUSIC  - hip hop edition, která se uskuteční 11. listopadu v pavilonu P na Brněnském výstavišti. Jedná se o největší halovou žánrovou akci roku. Vystoupí  ty nezářivější hvězdy československé Hip Hopové a Rapové scény. KONTRAFAKT (EGO, RYTMUS, ANYS) MAJK SPIRIT a LIVE BAND, SEPAR A DMS, EKTOR, PIL C a mnoho dalších. Připravena je také VIP zóna s celou řadou výhod, chill out zóna s doprovodným programem a street food area.

 

ALL-IN CONCERTS Vám srdečně přináší nový projekt HEART OF MUSIC - propojující lidi, zážitky a hudbu, který bude probíhat v srdci Evropy České republiky a bude představovat sérii unikátních koncertů všech možných žánrů.

První edice se uskuteční v magickém datu 11.11.2016 v druhém největším městě a to na brněnském výstavišti v nejmodernějším pavilonu P s několika tisícovou kapacitou!

Exkluzivně na jednom místě se představí Ti nejlepší z československé Hip Hop & Rap scény na největší halové akci.

Potvrzení interpreti:
♛ KONTRAFAKT (Rytmus, Ego, Anys)
♛ MAJK SPIRIT - PRIMETIME TOUR + live band
♛ SEPAR + DMS
♛ EKTOR
♛ PIL C
♛ EL NINO
♛ ALESS
♛ NERIEŠ

♛ DJ´s party Stage (VIP zóna)
DJ FRIKY, DJ LUCKY BOY, DJ DISKOTEK a DJ SADDAN

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

► VIP vstupenka obsahuje:
speciálně rozdělený sektor vepředu a vedle pódia / VIP lounge s DJ´S stage / Vlastní bary a zázemí s výhledem na backstage / Fotokoutek / Barber shop / Vlastní WC / Šatna zdarma

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

STREET FOOD AREA s nejlepšími podniky ne jenom z Brna + FOODTRUCKS / Speciální atmosféra halové akce / Společné featuringy interpretů / Prodejní stánek MERCHU interpretů + další stánky naších partnerů se zbožím za zvýhodněné předvánoční ceny / CHILL-OUT ZONE / ABUELO BAR s míchanými drinky a další.

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Zůstaňte naladěni - brzy budeme odkrývat více informací !

Facebook