Hip Hop 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hip hop / Rap. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Kapitán Demo, DJs Romeo Green a PDCH

Mersey Music Club, Brno

27.01.2018

Výhodný nákup

Cena: viz níže

➥MAJK SPIRIT ➥ RYTMUS ➥SEPAR ➥ DJ WICH ➥ STRAPO MÍŘÍ 18.3.2016 DO BRNA! ➥ Ano, po roční pauze přinášíme druhé pokračování největší indoor hip-hopové akce ČR! Slovenská armáda v čele s Majkem Spiritem a Rytmusem 18.3.2016 opět “zboří” luxusní brněnské Bobycentrum.

Vstupné: (vstupné se bude postupně zvyšovat)

Regular: 590 CZK

Vip: 890 CZK

Vip Gold: 1.490 CZK

 

VIP ZAHRNUJE
•     VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 
•     vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 
•     hlídané a soukromé WC
•    vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 
VIP GOLD ZAHRNUJE
•    zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
•    samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
•    vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 
•    zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 
•    hlídané a soukromé WC
•    zdarma catering & fruits & party crackers 
•    možnost navštěvovat také VIP prostor

 

HIP HOP 18.3.2016 / BRNO PRAKTICKÉ INFORMACE

V pátek 18.března se do brněnského Bobycentra po roční pauze vrátí známá jména hip-hopové scény - Rytmus, Majk Spirit, Separ, Strapo!  Startujeme ve 20:00, poslední vstupenky nabízí Ticketpro.cz!

 

Vstupenky na místě budou!

Vstupenky budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 640 Kč (25 EUR), VIP 990 Kč (40 EUR) a VIP GOLD 1890 kč (70 EUR). Na eura se vrací v CZK.

Šatny - v dostatečném počtu bude zajištěna šatna pro návštěvníky, která se nachází ihned za hlavním vchodem do Bobycentra.

Kontrola pravosti vstupenek - na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Doprava - návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Opuštění prostoru - během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.

Foto & Video - abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti - každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Propagace jiných akcí - na akci budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby. Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

 

Přejeme úžasnou párty, těšíme se na Vás!

II&ME Ltd.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

➥MAJK SPIRIT ➥RYTMUS ➥SEPAR ➥ DJ WICH ➥STRAPO MÍŘÍ 18.3.2016 DO BRNA!

➥ Ano, po roční pauze přinášíme druhé pokračování největší indoor hip-hopové akce ČR!

Slovenská armáda v čele s Majkem Spiritem a Rytmusem 18.3.2016 opět “zboří” luxusní brněnské Bobycentrum! A co Vás tedy čeká? Luxusní ozvučení, obrovské led obrazovky, vysunuté molo, lasershow a hlavně výkony těch nejpovolanějších!

Zajímavostí celé akce určitě bude fakt, že Rytmus a Separ chystají nové album, Strapo nedávno vydal velmi úspěšné album Versus! Tedy, bude to noc plná očekávání!

 

☆ RYTMUS vystoupí 18.3.2016 v Bobycentru ☆

Král rapu a jeho management potvrdil vystoupení na největší indoor hip-hopové akci ČR! Dlouho očekávané album dostává jasné obrysy a luxusní brněnské Bobycentrum se tak nabízí k velké premiéře! Tento večer dále vystoupí Separ, Dj Wich a Strapo. A pozor - poslední velké jméno, uveřejníme 22.11.2015 ve 20:00. A to bude opravdovým vykřičníkem, proč bude tato noc fenomenální!

 

☆ SEPAR je dalším vystupujícím 18.3.2016 v Bobycentru!

Ano, Monsignor Separ potvrdil své vystoupení po boku Ektora, Strapa a DjWiche na 18. března v brněnském Bobycentru! Slovenský kontroverzní raper, dorazí na největší indoor hip-hop akci, aby představil své nové album! Luxusní Bobycentrum tak nabídne téměř po roce další pokračování akce, na kterou minulý rok dorazilo více než 4500 fanoušků!

 

STRAPO a jeho dvorní DJ SPINHANDZ rozsekají 18.3.2016 Bobycentrum!

Slovenský “battle” král, který před 14ti dny vydal nové album VERSUS, doplňuje Ektora a Dje Wiche při jejich vystoupení 18.3.2016 na nejvetší indoor hip-hopové akci ČR! 

Svým novým albem vyvolal STRAPO doslova euforií, a kritici se shodují, že je to největší dárek pod stromečkem každého fanouška rapu! My pro Vás vybíráme jeden track, avšak celé album je absolutně TOP!

☆ DJ WICH je druhým oznámeným vystupujícím do Bobycentra! ☆

Po Ektorovi tu máme pro Vás další legendární postavu česko-slovenské hip-hopové scény! Na 18.3.2016 přijal pozvání jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších djů a producentů, jehož rozmanitost a kvalitu na svých albech využívají snad všichni rapeři ať už u nás, tak ve světe! O jeho vyjímečnosti se také zajímají hudební ankety, namátkou snad uvedeme, že se stal djem roku v letech 2004, 2005, 2006, 2007 a 2008 (Žebřík Music Awards), v letech 2001 získal první místo v cenách Anděl, v roce 2004 na hudebních cenách TV Óčko bylo oceněno jeho album Time Is Now jako nejlepší Hip Hop/R’N'B počin roku.
DJ Wich premiérově v Bobycentru, a to 18.3.2016. Kromě Ektora a Dje Wiche očekávejte další hvězdy rapu, které budou postupně uveřejňovany!

Fotky a videa

Facebook