Kesha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hip hop / Rap. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Kapitán Demo, DJs Romeo Green a PDCH

Mersey Music Club, Brno

27.01.2018

Cena: viz. níže

Nablýskaná párty zpěvačky KE$HY se blíží! Předskokany budou MISTA a RAEGO! Nespoutaná zpěvačka a raperka Kesha (25) ze Spojených států má 18. července namířeno v rámci svého evropského turné i do pražského klubu SaSaZu!

Základní cena: 990,- Kč

VIP: 2.290,- Kč (VIP vstupenka obsahuje VIP vstup, VIP balkon a občerstvení na baru)

ZTP / P: 990,- Kč (vstupenka platná pro 2 osoby) - dostupné jen na kamenných pobočkách

Návštěvníci pod 15 let musí být v doprovodu dospělého.

 

FB Event: http://on.fb.me/YUDjZR

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Další předskokan KESHY je na světě!


Blyštivá párty americké popové hvězdy se nezadržitelně řítí do pražského SaSaZu! Zpěvačka KE$HA s blonďatou kšticí tam vůbec poprvé předvede 18. července českému publiku svoji parádní show. Pořadatelé oznámili dalšího předskokakana; kromě MISTY a RAEGA vystoupí jako special warm-up DJ Ondřej Vodný, neboli ONdray!

ONdray je nový český DJ projekt za kterým stojí moderátor a DJ rádia Evropa 2, Ondra Vodný. ONdray zaujal v současné době přední příčky nejprestižnějších českých a slovenských hitparád. Aktuální hit Can't Get You (Party Don't Stop) má za pouhé tři měsíce od svého vydání na Youtube přes milion shlédnutí! Jeho nejnovějším producentským počinem je MashUp, debut s megahitem Get Lucky od Daft Punk. Ondrův MashUp rázem oslovil rádiové Dje, kteří jej hojně využívají hlavně ve večerních a nočních hudebních blocích.

Dalšími předskokany, kteří vystoupí živě, jsou zpěvačka MISTA, jejíž hitovka Feel the Breeze okamžitě po nasazení do T-Music chart vystřelila na první místo, a zpěvák a rapper RAEGO, jehož nejúspěšnější singl Ty a já má přes 6 milionů zhlédnutí na YouTube.

ONDRAY - Can’t Get You (Party Don’t Stop): http://youtu.be/iZi4mqTvHww

MISTA - Feel the Breeze: http://youtu.be/apJFn8nO5eE

RAEGO - Psychopat: http://youtu.be/8kIWSVyjESI

KE$HA - Die Young: http://youtu.be/NOubzHCUt48

 

DRAČICE KESHA SE V ČERVENCI 2013 CHYSTÁ POPRVÉ DO PRAHY!


Nespoutaná zpěvačka a raperka Kesha (25) ze Spojených států má 18. července namířeno v rámci svého evropského turné i do pražského klubu SaSaZu!

Rodačka z Los Angeles si jde vždy pevně za svým cílem a vůbec se tím netají. Sama říká: „Prostě od dětství jsem si byla jistá, že chci být rock star a nikdo mě nezastaví.“ A tak to taky je. Za krátkou dobu své kariéry má na kontě už přes padesát nominací na prestižní hudební ceny a 14 jich proměnila. Tvrdě na sobě pracuje, skládá vlastní hudbu a má na svědomí i několik hitů pro své kolegyně, Britney Spears a Miley Cyrus.

Keshe se odařilo prorazit v roce 2009, kdy se objevila na singlu Right Round rapera Flo Ridy a od té doby její hvězda slávy prudce stoupá. Její debutové album Animal se stalo ve Spojených státech jedničkou a s megahitem TiK ToK pokořila dosavadní rekord digitálního prodeje pro sólovou zpěvačku. Po úspěchu prvního singlu Die Young z aktuálního alba Warrior, teď kraluje českým i světovým hitparádám její nejnovější hit C’Mon.

Její texty jsou často o party a pařbách. Kesha, či stylizovaně Ke$ha, se vůbec netají tím, že ji baví lidi šokovat, ale má i svou jemnější stránku. „Chci dělat hudbu, která bude mít vtip, bude provokovat, mít v sobě drzost. Chci, aby se lidi s mou hudbou cítili při poslechu spříznění,“ říká o své tvorbě.

O její nekonečné energii a super hlasu se můžete přesvědčit sami naživo na jejím prvním  koncertě v České republice: nenechte si ujít tuhle jízdu 18.7. v pražském klubu SaSaZu!

Fotky a videa

Facebook