Other Music: Sophie Hunger (Švýcarsko)

Other Music: Sophie Hunger (Švýcarsko)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Freak Power

Výhodný nákup

NOVÝ TERMÍN

Radost Concert Hall, Brno

28.05.2018

Freak Power

ZMĚNA TERMÍNU

Lucerna Music Bar, Praha

29.05.201830.05.2018

Výhodný nákup

Cena: 200 a 250 Kč, od 13. září: stání 330 Kč a sezení 380 Kč

Sophie Hunger zpívá především anglicky a zní jako kdybyste spojili Björk s Nico, Joni Mitchell a Alenku v říši divů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DO PRAHY SE VRACÍ JAKO SUPERSTAR

Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před pár lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů. Ve Švýcarsku narozená autorka zpívá především anglicky a zní jako surrealistické spojení Bjork s Nico, Joni Mitchell a Alenkou v říši divů dohromady. Podle německé mutace časopisu Rolling Stone patří k 10 nejlepším objevům roku 2009, ve Švýcarsku a Německu ji řadí k hvězdám první velikosti. Vlivný britský hudební časopis Mojo o zpěvačce a jejím debutu Monday's Ghost (2008) napsal: "Podobně jako PJ Harvey zamlada je těžké ji ignorovat. V tom albu je ukrytá síla. Je obsedantní, strašidelné a krásné“.

Talentovaná zpěvačka, která se stala jedním z největších objevů letošních Colours of Ostrava, tentokrát přijede do Prahy představit svoji zbrusu novou desku nazvanou 1983.

Název nového alba je inspirován rokem jejího narození a v její tvorbě indikuje zcela nový přístup. Sophie desku natáčela v Paříži, a na rozdíl od předešlého na něm v daleko větší míře použila elektrické zvuky či nástroje. S doprovodem hlasitých bicích, zkreslené harfy a zvukomalebného trombonu vyznívá její hlas v plné síle.

 

Hudební ukázky na:

www.myspace.com/sophiehunger

 

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=J5Hifw67kBg

http://www.youtube.com/watch?v=0FRLWoH_zNk&feature=related

 

Sophie Hunger

Fotky a videa

Facebook