Gospelové Vánoce 2016: Danton D. Whitley & The Meryland Gosp

Gospelové Vánoce 2016: Danton D. Whitley & The Meryland Gosp

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Rezervace nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2016

Danton D. Whitley & The Meryland Gospel Singerspřijedou v prosinci vůbec poprvé do České republiky a návažou tak na dlouholetou tradici gospelových koncertů pořádaných agenturou Pragokoncert, která pravidelně již od roku 2003 přiváží ty nejlepší gospelové soubory ze Spojených států (v minulosti mj. Nate Brown, Justin Blair, Roderick Giles a mnoho dalších).

Danton Derelle Whitley

Danton Derelle Whitley, rodák z Aberdeenu (Maryland , USA), je často označovaný za průkopníka nové vlny gospelové hudby díky svému neutuchajícímu úsilí a lásce k tomuto žánru. Již od útlého věku se u něj hudba stala řemeslem, které v sobě zdokonaluje dodnes. V roce 2010 získal magisterský titul na Morgan State University v oboru zpěv v kombinaci s členstvím v prestižním Church Of God In Christ (COGIC), kde Danton Derelle Whitley velmi zkušeně a vášnivě vykládá pocity boží skrze své písně.  

V době vánočních svátků pravidelně koncertuje se svou domovskou formací Danton D. Whitley & The Maryland Gospel Singers, přičemž nadšené reakce vyprodaných kostelů a sálu jsou pro časově vytíženého Dantona tím největším zadostiučiněním.

Danton D. Whitley & The Maryland Gospel Singers
Danton Whitley - Director
Taylor Milton - Soprano
Candace Potts - Soprano
Danielle Tucker - Alto
Lauren Higgins - Alto
Charles Johnson - Tenor
Tyrae Brown - Keyboard player

Fotky a videa

Facebook