Bára Hrzánová & Condurango

Bára Hrzánová & Condurango

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bára Hrzánová & Condurango – koncert žánrově nezařaditelné hudby, kde se šanson mísí s latinskými a „budějovickými a proseckými“ rytmy. Vedle Báry Hrzánové (zpěv, percussion) vystoupí Vladimír Kosík (zpěv, kytara, harmonika, percussion), Ivo Novák (kytara, zpěv) a Míla Šikola (violoncello). Hudba je většinou dílem Báry Hrzánové a Ivoše Nováka, aranžmá písní pak kolektivní prací celé kapely.

Texty píše ve valné většině také Bára, v některých písních ale kapela využívá i texty známých spisovatelů a básníků: Federica Garcíi Lorky, Christiana Morgensterna, Otokara Březiny či J. R. R. Tolkiena.

Facebook