Monkey Business

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Rag'n'Bone Man

Forum Karlín, Praha

02.03.2018

Jedna z 200 nejlepších kapel na světě vás zve do předvánočního Lucerna Music Baru hned na „Tři jedinečné galavečery“! Po loňském vyprodaném dvojáku se skupina rozhodla letos jeden koncert přidat, aby si tradiční vánoční koncerty mohlo užít více fanoušků. Monkey Business zahrají v Lucerna Music Baru 8., 9. a 10. 12. 2015
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MONKEY BUSINESS ROZTANČÍ LUCERNA MUSIC BAR 3x ZA SEBOU

Jedna z 200 nejlepších kapel na světě vás zve do předvánočního Lucerna Music Baru hned na „Tři jedinečné galavečery“! Po loňském vyprodaném dvojáku se skupina rozhodla letos jeden koncert přidat, aby si tradiční vánoční koncerty mohlo užít více fanoušků. Monkey Business zahrají v Lucerna Music Baru 8., 9. a 10. prosince.

V pražském klubu se možná všichni konečně dozvíme odpověď na otázku: Co bylo před Velkým třeskem?,a to za asistence mnoha hudebních hostů. Účast tentokrát přislíbili Daniel Bárta,Ewa Farna,Ondřej Brzobohatý,Bára Poláková,James Cole,Jirka Burian,Žofie Dařbujánová a možná i někdo další… Skupina představí i zbrusu nový videoklip na píseň Blue LightBaggie Bingo z letos vydaného alba Sex & Sport? Never!. Program každého koncertu bude postaven vždy jinak a zazní i starší,již dlouhou dobu či nikdy nehrané ilegální protestsongy. Takže nezbývá než dodat: Nesmíš nepřijít!

Fotky a videa

Facebook