Gospelové vánoce: Nate Brown & One Voice (USA)

Gospelové vánoce: Nate Brown & One Voice (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Rag'n'Bone Man

Forum Karlín, Praha

02.03.2018

Nate Brown & One Voice (USA)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nate Brown & One Voice (USA)

Nate Brown se stává jedním z nejrychleji rostoucích gospelových umělců z Washingtonu DC. Jeho hudební výkony mu již přinesly mnoho prestižních ocenění v USA, nedávno byl např. oceněn jako vítěz verze How Sweet the Sound Competition v Baltimoru MD (2013).

Nate Brown je nejen dokonalý saxofonista, ale také vynikající sbormistr, který pracoval s takovými jmény jako jsou Wynton Marsalis, Roy Hargrove, The-late Grover Washington JR atd. Objevil se na pódiích s gospelovými ikonami např. Donald Lawrencem, Hezekiah Walkerm, Mary Marym, VaShawn Mitchellem, Tamela Mannem, Richard Smallwoodem a s mnoha dalšími.

Strhující show Nate Browna unáší publikum na nezapomenutelnou cestu. Společně s One Voice už absolvoval během šesti let (2008-2014) několik evropských turné, během kterých mu aplaudovalo nadšené publikum v Itálii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, ČR, Holandsku, Francii nebo Anglii. Během jeho energických představení se snaží Nate Brown & One Vice o lepší pochopení tak inspirativní hudby, kterou nazýváme gospel.

Ústředním tématem každého představení N ate Browna je „spojování lidí a národůdohromady a dávání něčeho zpět“. Hudební styl a show Nata Browna se svýmsborem One Voice je pro diváky vždy nezapomenutelným zážitkem! Českému publiku se tento výjimečný talent představí po úspěšném turné v roce 2010 již podruhé

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Facebook