Gospelové Vánoce 2014: Roderick Giles & Grace / USA

Gospelové Vánoce 2014: Roderick Giles & Grace / USA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Do Olomouce dorazí gospelový soubor z USA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do Olomouce dorazí gospelový soubor z USA

V neděli 14. prosince v 16 hodin zažije Olomouc velkou gospelovou událost. Z kolébky jazzu a gospelu, z amerického Washingtonu, sem totiž zavítá jeden z nejtalentovanějších gospelových zpěváků světa – slavný Roderick Giles. Se svým souborem GRACE zpestří Olomoučanům vánoční čas a nabídne nezapomenutelný koncert v prostorách kostela Panny Marie Sněžné. Koncert se uskuteční pod záštitou Ing. Mariana Jurečky, ministra zemědělství.

Olomoucký koncert je součástí tradičního turné vyslanců černé Ameriky, gospelových zpěváků, které pořádá společnost Pragokoncert pod názvem Gospelové Vánoce letos již počtrnácté. Roderick Giles & Grace mají skutečnou vášeň pro zpěv, slouží hudbě, která přináší naději, lásku, klid a radost pro všechny. A do Olomouce, která má dlouhou gospelovou tradici, se tato sestava skvěle hodí,“ uvedla za olomoucké organizátory Kristina Vavríková.

GRACE je soubor talentovaných zpěváků, který Roderick Giles zformoval jako svůj výraz kvalitní, čisté, vokální hudby. Soubor koncertoval na mnoha významných místech, jako je The White House, The U.S. Capitol, The Kennedy Center, The Washington Convention Center apod. Kromě Olomouce letos navštíví i další česká a moravská města..

Roderick Giles & Grace vystupuje v tomto složení:

  • Roderick Giles (tenor)
  • VaShawn Sampson (piano)
  • Nischka Higginbotham (alto)
  • April Archer (soprano)
  • Crystal Brooks (soprano)
  • Jeremiah Hicks (tenor)

 

Koncert pořádá PETARDA PRODUCTION a.s.

Facebook