Gospel Night (Leona Gyongyosi)

Gospel Night (Leona Gyongyosi)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Rag'n'Bone Man

Forum Karlín, Praha

02.03.2018

Jedinečný Vánoční gospelový koncert s názvem Gospel Night, ve vlastním originálním aranžmá zpěvačky Leony Gyongyosi.
Pozor nyní jsme pro vás s naším partnerem Aquapalace Praha připravili speciální akci. Každý, kdo si koupí od 24/11 vstupenku na Gospel Night, získává zároveň jeden volný vstup do Aquapalace Praha po předložení vstupenky na Gospel Night a zakoupení dalšího jednoho vstupu do Aquapalace Praha.
PLATNOST AKCE DO 15/1/2017.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Již třetí úspěšný ročník,  těch nejkrásnějších gospelových písní  v adventním čase , v podání Leony Gyongyosi  a jejími hosty.

Ilona Csáková,  Iva Marešová, Michaela Nosková, Renata Drossler, Gygy, Jana Rybničková, Jaro Smejkal, Mário Franklin, Jan Bendig, Kateřina Ujfaluši, Elis, pěvecký sbor Youful a speciální hosté,  gospelový sbor z USA.

Provázet koncertem bude moderátorka Veronika  Farářová

Fotky a videa

Facebook