Jessie Ware

Jessie Ware

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Rag'n'Bone Man

Forum Karlín, Praha

02.03.2018

Cena: ZRUŠENO

Z důvodu neočekávaných okolností ruší britská zpěvačka Jessie Ware část svého evropského turné. Tato nenadálá skutečnost se dotkne i pražského koncertu, který byl naplánovaný na 9. února 2015 v Lucerna Music Baru. Nové datum pro Prahu zatím nebylo ohlášeno. Zakoupené vstupenky mohou fanoušci vrátit v místě zakoupení.

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fource Entertainment & Gambrinus Excelent uvádějí:

Excelent Jukebox: HOŘKOSLADKÁ JESSIE WARE SE V ÚNORU VRÁTÍ DO PRAHY

Svůj první pražský koncert v Paláci Akropolis vyprodala během chvilky. Po roce se pop-soulová Jessie Ware vrací, aby Česku představila svou zbrusu novou desku Tough Love. Její sametový hlas si fanoušci budou moci vychutnat 9. února 2015 v Lucerna Music Baru. Předprodej vstupenek na její pražskou show bude zahájen v pátek 17. října v 10 hodin prostřednictvím GoOut a Ticketpro.

Než se Jessie začala naplno věnovat muzice, pracovala jako stážistka v novinách. Krátce nato jí kamarád, písničkář Jack Peñate, nabídl místo doprovodné zpěvačky na svém turné. Zanedlouho ji objevil elektronický producent SBTRKT, se kterým v roce 2010 natočila singl Nervous.

Tehdy sedmadvacetileté rodačce z Londýna nic nebránilo vydat svou první desku. Dva roky starý debut Devotion lámal rekordy v poslechovosti, posbíral nominace na Mercury Prize i Brit Awards a Jessie se takřka přes noc stala jedním z největších objevů současné britské hudební scény. Díky své tvorbě, která vychází z R&B i elektroniky, ji mnozí přirovnávali k Sade, zatímco hlasově se dočkala srovnání s tehdy slavnějšími kolegyněmi Adele nebo Florence Welch.

Jessiino druhé album Tough Love spatřilo světlo světa teprve včera, 13. října. „Byl to zajímavý rok, zasnoubila jsem se, získala jsem všechny ty nové zkušenosti,” popisuje Jessie. Jedenácti trackové Tough Love ale nečerpá jen ze zpěvaččina šťastného období, naopak se dotýká i původního tématu neopětované lásky. „Ne všechny písničky musí být nutně o mně,” poznamenává. Ke spolupráci si Jessie přizvala řadu uznávaných umělců, jako je producentské duo BenZel, zpěvák Ed Sheeran nebo Miguel a nechybějí ani hudebníci Julio Bashmore či James Ford.

Jedinečná Jessie Ware a s ní dávka osobitého britského elektrosoulu už 9. února v Lucerna Music Baru.

Pořadatel: http://www.fource.cz/

Fotky a videa

Facebook