Gospelové vánoce 2014: Roderick Giles & Grace (USA)

Gospelové vánoce 2014: Roderick Giles & Grace (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Brookes Brothers (UK)

Danny Byrd & Fourward

Roxy, Praha 1

26.01.2018

Rag'n'Bone Man

Forum Karlín, Praha

02.03.2018

Letošní tradiční turné, gospelových zpěváků, přivede do České republiky soubor přímo z kolébky gospelu - WASHINGTONU. Soubor „RODERICK GILES & GRACE " vede jeden z nejtalentovanějších gospelových zpěváků světa - RODERICK GILES .

Vstupenky nejsou rozlišeny na stání/sezení. Kapacita míst k sezení je omezena.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„GOSPELOVÉ VÁNOCE 2014" RODERICK GILES & GRACE (USA)

Černošský gospelový soubor RODERICK GILES & GRACE přijíždí v době před Vánocemi do České republiky, aby zde - jak se již stalo zvykem - zaplnil české kostely energií vycházející z vyjímečných vokálních výkonů talentovaných hudebníků. Tradiční duchovní písně, vánoční koledy, podmanivá vánoční atmostéra - skvělá vánoční show, která v mrazivé předvánoční době dostane do varu a zvedne ze židlí každého diváka!


„Gospelové Vánoce" v podání předních černošských sólistů a instrumentalistů ohromily svými výkony publikum v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Plzni, Jihlavě, Hradci Králové, Pardubicích, na Velehradě, v Havířově, Karviné, Českých Budějovicích, Olomouci, ve Zlíně a řadě dalších měst.


Letošní tradiční turné, gospelových zpěváků, přivede do České republiky soubor přímo z kolébky gospelu - WASHINGTONU.
Soubor „RODERICK GILES & GRACE " vede jeden z nejtalentovanějších gospelových zpěváků světa - RODERICK GILES .

Fotky a videa

Facebook