Monkey Business

Monkey Business
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Somi (USA)

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

13.11.2018

Zeal & Ardor (CH)

Futurum Music Bar, Praha 5

17.11.2018

Kapela Monkey Business vydala na jaře 2013 po čtyřech letech nové album a vy ho budete mít příležitost slyšet naživo v klubu Dolská! 

Koncert, který se měl uskutečnit 17.1.2014 se přesouvá na 1.2.2014!

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. POKUD SE NĚKOMU NOVÝ TERMÍ NEHODÍ, VSTUPNÉ VÁM BUDE VRÁCENO V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Monkey Business se vrací do Špindlerova Mlýna a vystoupí v nově zrekonstruovaném klubu Dolská!

Kapela Monkey Business vydala na jaře 2013 po čtyřech letech nové album a vy ho budete mít příležitost slyšet naživo 17. ledna v klubu Dolská! Happiness of Postmodern Age obsahuje celkem dvanáct písní a jeden remix od holandských Kraak and Smaak. Vedle legendární americké písničkářky Joan Baez, jejž nazpívala party celkem do tří skladeb, přizvala kapela ke spolupráci ještě další hosty. Rappeři Vladimir 518, Orion a Kato s Monkey Business natočili píseň Rockin´ At The Lobby Bar, která je zvláštní tím, že jde teprve o druhou skladbu v třináctileté historii kapely, v níž se objevila čeština. Překvapením může být přítomnost Ivana Mládka, jehož banjo zní v písni Your Girl Looked like Bill Ward on the Cover of Sabotage. V písni Midlife Punks Dilemma hostuje člen britské skupiny Freak Power Ashley Slater. K této písni již kapela vypustila videoklip, kde v režii Zdeňka Suchého ukradnou legendy českého punku Petr Hošek, Martin „Rusák“ Kadnár a Honza Peterka korunovační klenoty.  Další hosté: Daniel Bárta, Tereza Černochová a Vojta Dyk si zazpívali spolu s Monkey Business a Joan Baez v coververzi její kultovní skladby Diamonds and Rust.

https://www.facebook.com/monkeybusinessprague

Fotky a videa

Facebook