Radůza s doprovodnou kapelou

Radůza s doprovodnou kapelou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Iron & Wine

Divadlo Hybernia, Praha

08.02.2018

Radůza s kapelou
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Písničkářka Radůza je jako nespoutaná horská bystřina valící se zcela po svém, koryto nekoryto, čistá a současně plná energie. Její texty jsou velice osobní, ale nesklouzává přitom do banalit, dávkuje střídmě, o to však účinněji. A vypráví-li větami, jež se týkají problémů, bolestí mezi dvěma lidmi, nestěžuje si, spíše jen konstatuje.
Radůza představí písničky z alb předchozích i nové písně z CD Gaia, které stejně jako titul Miluju vás obsadilo ihned po vydání první místo v žebříčku IFPI.
Jako vždy se Radůza doprovodí na několik nástrojů - akordeon, kytaru, klavír, dudy.

Kapela ve složení: Josef Štěpánek (kytara, steel kytara), Jan Cidlinský (kontrabas, baskytara, housle), David Landštof (bicí).

Fotky a videa

Facebook