Buena Vista Social club

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Cena: 560 - 1.400 Kč

S lítostí Vám oznamuje, že zemřel kubánský kontrabasista Cachaito Lopez. Ačkoliv se jedná o velkou ztrátu, věříme, že kvalitu koncertu to neovlivní.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Toto mimořádně silné seskupení Orquesta Buena Vista Social Club® tvoří dohromady 11-člennou formaci přímo z Havany, která přináší divákům to nejlepší z kubánské muziky, jaká kdy byla napsána.

 Tato jedinečná živá vystoupení, navazující na klasické Motown and Stax revue shows ze 60. let, nabídnou svým návštěvníkům hudební exkurzi od původních nahrávek  Buena Vista Social Club™ z roku 1996 až po současnost.

Guajiro Mirabal a Manuel Galbán předvedou vybrané skladby ze svých vynikajících sólových alb. Zatímco Jesús 'Aguaje' Ramos hledí do budoucnosti.

Charakteristický zvuk trubky Guajira Marabalse doprovází takřka každou kubánskou hvězdu na kterou si jen vzpomenete. Jeho žhavý hold největšímu synovi conjutos Arsenio Rodriguezovi“ Buena Vista Social Club™ prezentované Manuelem Guajirem Mirabalem“  bylo nominováno na  Latin Grammy a jeho vydání bylo přijato s vysokým hodnocením: „brilantní!“ New York Times.

Pozoun Jesúse Aguaje Ramose byl v posledních deseti letech nedílnou součástí kubánských nahrávek World Circuit a obě jeho vlastnosti,  hračské i vůdčí, z něj učinily klíčovou postavu na turné Buena Visty. Jeho debutové sólové album byl nahráno v legendárním havanském studiu EGREM a stal se tváří hudebních talentů na Kubě.

Kytarista, pianista a varhaník Manuel Galbán se stal známým díky kubánské skupině doo-wop Los Zafiros a v posledních letech se objevil na několika albech a na sérii koncertů Buena Visty. Jeho album duetů s Ry Cooder  "Mambo Sinuendo" získalo v roce cenu Grammy.

Kytarista, pianista a varhaník Manuel Galbán se stal známým díky kubánské skupině doo-wop Los Zafiros a v posledních letech se objevil na několika albech a na sérii koncertů Buena Visty. Jeho album duetů s Ry Cooder  "Mambo Sinuendo" získalo v roce cenu Grammy.

Každý z těchto umělců se osobitým způsobem zasadil o propagaci kubánské hudby a zanechal svůj otisk v hudebních stylech synů montunos, danzón, cha cha cha, boleros a kubánského jazzu. I po letech jejich vášeň pro kubánskou hudbu zůstává a tato skupina velkých muzikantů hraje s neutuchající vitalitou.

Po deseti letech, kdy byli páteří Buena Vista Social Club™ and Ibrahim Ferrer's kapely a oceňovaných albech, tato celosvětově uznávaná skupina vystoupí v Kongresovém centru Praha.

Fotky a videa

Facebook