Pasion de Buena Vista

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Radůza

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Cena: 500 - 1.300 Kč

Přijďte se podívat a sdílet  „Pasión de Buena Vista" a nechte se nakazit vášní jménem Kuba!

Přivítejte léto o trochu dříve...!!

 

... smylsný rytmus...

 

...krásné tanečnice...

 

nenapodobitelný kubánský styl.....

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 “Každý sníval o Kubě” – tak se o vyjadřuje slavný kubánský spisovatel Miguel Barnet ve své knize, kterou vydal před více než 20 lety. Dodnes největší karibský ostrov neztratil své magické kouzlo. Kuba, jako země, jako životní styl uchvacuje návštěvníky svým divokým rytmem, salsou, sluncem, intensivními barvami, bílémi plážemi, oslnivým podvodním světem, smyslným životem, cukrovou třinou, silným rumem a tabákem.

„Pasión de Buena Vista" Vás zavede do srdce ostrovů Velkých Antil s jedinečnou směsicí melancholie  a štěstí, hudby a tance. I ty největší starosti jsou postaveny tváří v tvář karibské pohodě, klidu a optimismu, nezáleží na tom kdo jste a čím se živíte. S rytmem, který se Vám dostane pod kůži, s pohyby a melodií, které Vás udeří přímo do srdce - to vše ve Vás zažehne oheň života. Kuba je deklarace lásky a „Pasión de Buena Vista" je deklarace Kuby.

Jsou to jednoduše nejlepší tanečníci a hudebníci v zemi. Velikáni v hudebním průmyslu, Maida Castañeda a Antonio Castro, kteří kdysi vystupovali na pódiích po boku kubánských legend jako Ibrahim Ferrer, Juan de Marcos Gonzales a Compay Segunde, byli zapojeni do tohoto projektu. Velmi známý choreograf a tanečník Francisco Blanco Prada o Passión de Buena Vista říká: „Tato show Vás zavede do nových dimenzí zpěvu a tance. Je to ryzí a originální kubánský oheň!"

Fotky a videa

Facebook