Iván Gutierrez & Madera

Iván Gutierrez & Madera

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Post-latin urban folk nejen ve španělštině.

Ivan Gutierrez je kolumbijský zpěvák, kytarista a skladatel, známý ze spolupráce se Zuzanou Navarovou (alba Tres, Skleněná vrba a Zelené album). Od roku 2003 se věnuje výhradně vlastní tvorbě se skupinou Madera, což znamená španělsky dřevo, které je pevné a zároveň dýchá…

Maderu tvoří přední hudebníci české scény, Tadeáš Mesany (SOČR, E.O.S.T., Sin Rumbo), David Landštof (Lenka Dusilová, Druhá Tráva, Xindl X) a Ondřej Kabrna (Ondřej Kabrna trio, Luboš Andršt, Jana Koubková).


Ivan Gutierrez a Madera právě představují své druhé album Jardin Amurallado (Zahrada za zdí), které se dá pojmout jako post-latin městský neo-folk. Gutierrez neodkazuje na jednu geografickou kulturu, ale na směs, která se dá najít v různých velkoměstech, kde se setkávají lidé z celého světa.

Více informací na webových stránkách www.ivangutierrez.cz a na Facebooku.

Facebook