Kytara napříč žánry: Vincente Amigo "Paseo De Gracia" (ES)

Kytara napříč žánry: Vincente Amigo "Paseo De Gracia" (ES)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Vicente Amigo, označovaný titulem kytarista 21. století, přijíždí představit své originální, nápadité a stylové album „Paseo de Gracia“ 
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vicente Amigo – Paseo de Gracia

Vicente Amigo, označovaný titulem kytarista 21. století, přijíždí představit své originální, nápadité a stylové album „Paseo de Gracia“ 

Před pěti lety mu aplaudovala zcela zaplněná Smetanova síň Obecního domu. Nyní se Vicente Amigo vrací do Prahy se zcela novým programem pod názvem “Paseo de Gracia“. Pražský koncert je součástí jeho letošního světového turné, během kterého navštíví významné metropole Evropy.  Na koncertě v Divadle Hybernia se 15. listopadu představí i vynikající zpěvák Rafael de Utrera a skvělý  tanečník Daniel Navarro.

Vicente Amigo se narodil roku 1967 ve městě Guadalcanal (oblast Sevilla), vyrostl a žije v Cordobě. Na kytaru hraje už od dětství. Svoji dráhu začal jako doprovodný kytarista, v roce 1988 nastoupil sólovou dráhu. Mnozí v něm vidí následovníka Paco de Lucíi a označují ho za jedinečného umělce, skvělého virtuose a neúnavného průzkumníka zvuků flamenca. Sám Vicente o své tvorbě říká: „Hudba je splynutí respektu, upřímnosti a poznání. A já se snažím dodržovat všechny tyto aspekty.“ Ke spolupráci ho pozvaly takové hvězdy jako David Bowie, Sting, Bob Dylan, John Mc Laughlin, Stanley Jordan, Al di Meola nebo již zmíněný Paco de Lucia.  

Album a koncert s názvem „Paseo de Gracia“ lze popsat jako otevřené, dynamické, prvotřídní flamenco se zvláštním důrazem na melodii kytary. Vyznačuje se jedinečným hudebním výrazem obohaceným o skvělé aranže,jež ho posouvají na jinou - unikátní úroveň.

 „Toto album obsahuje širokou paletu melodií a osobně je vnímám jako nové hudební dobrodružství, protože se tu v některých skladbách pouštím mimo oblast flamenka”, říká Vicente Amigo.

„Písně na albu jsou  utvářené pohledem flamenkového umělce, neboť tento styl znám a miluji celý svůj život. Jejich pojetí je však odlišné, neboť jsem do nich zakomponoval zpěv, kytaru a zajímavé melodie”.

Facebook