Struny podzimu 2011 - Kimmo Pohjonen, Samuli Kosminen, Proton String Quartet

Struny podzimu 2011 - Kimmo Pohjonen, Samuli Kosminen, Proton String Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Crossoverový virtuózní hráč na akordeon Kimmo Pohjonen přiváží na Struny podzimu cenami ověnčený multimediální projekt Uniko. 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KIMMO POHJONEN & SAMULI KOSMINEN & PROTON STRING QUARTET  

Uniko

 

Kimmo Pohjonen – akoredeon

Samuli Kosminen – samply

Proton String Quartet: Teppo Ali-Mattila – housle, Matilda Haavisto – housle,      Maarit Holkko – viola, Veli-Matti Iljin – violoncello

Heikki Iso-Ahola – zvuk

Antti Rehtijärvi – světelný design

Crossoverový virtuózní hráč na akordeon Kimmo Pohjonen přiváží na Struny podzimu cenami ověnčený multimediální projekt Uniko. 

Finský akordeonista Kimmo Pohjonen žene svůj nástroj až na hranu jeho možností, maximálně rozšiřuje jeho rozsah a zvukové kvality. Akordeon vnímaný převážně jako folklorní nástroj se tak v jeho rukách stává výsostným instrumentem moderní hudby. Navíc jeho živá vystoupení dovytvářejí zvukové smyčky a projekce využívající nejmodernější audiovizuální technologie, které jsou rovnocennou součástí koncertního zážitku. Zážitek pro všechny smysly nabízí i jeho projekt Uniko, ve kterém se prolínají hlasy akordeonu a smyčců se svými protějšky nasamplovanými Samuli Kosminemem, spolu-skladatelem projektu.

Facebook