Respect world music festival 2010: Tanya Tagaq

Respect world music festival 2010: Tanya Tagaq

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Cena: stání 300 Kč a sezení 350 Kč

AKCE!

Na vstupenky na letošní festival Respect a na doprovodné koncerty je stejně jako loni poskytována sleva držitelům karet ISIC, ALIVE a ITIC v rámci ISIC léta, série letních hudebních festivalů, na něž se můžete vydat se slevou. 

  

Specifikace slevy:
Sleva 50 Kč
je poskytována v předprodeji na prodejních místech sítě Ticketpro. Sleva není poskytována při prodeji přes internet!

UPOZORNĚNÍ

  • Slevu pro držitele karet ISIC, ALIVE a ITIC nelze kombinovat s jinými slevami.
  • Sleva bude poskytnuta pouze držiteli platné karty ISIC, ALIVE nebo ITIC.
  • Nákup zlevněné vstupenky v předprodeji je možný při fyzickém nákupu na prodejním místě a předložení PLATNÉ karty ISIC/ALIVE/ITIC. Je proto třeba mít při nákupu svůj průkaz u sebe!
  • Při využívání slev platí následující pravidlo:
    1 DRŽITEL PLATNÉ KARTY ISIC/ALIVE/ITIC = 1 VSTUPENKA
  • Vícenásobné využití slevy (nákupu zlevněné vstupenky) na stejnou kartu ISIC, ALIVE nebo ITIC je zakázané a bude při prodeji kontrolováno resp. znemožněno obsluhou prodejce.

!!! PŘI VSTUPU DO AREÁLU JE KAŽDÝ DRŽITEL ZLEVŇENÉ VSTUPENKY (vstupenky na níž byla poskytnuta výše uvedená sleva držiteli karty ISIC, ALIVE, ITIC) POVINEN SE PROKÁZAT PLATNOU KARTOU ISIC, ALIVE nebo ITIC. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ MU BUDE UMOŽNĚN VSTUP NA FESTIVAL POUZE PO DOPLACENÍ ROZDÍLU MEZI CENOU ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY A CENOU PLATNOU V DEN A MÍSTĚ KONÁNÍAKCE !!!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Respect Festival 10

DOPROVODNÝ KONCERT RESPECT FESTIVALU 2010!

Tanya Tagaq /Kanada/ - 18. 5. 2010 /út/, 19:30, Palác Akropolis

Nejznámější současná inuitská umělkyně, pocházející ze země Nunavut (Náš domov) v Kanadě, se se svým originálním a futuristickým pojetím hrdelního zpěvu za doprovodu elektroniky a cella stala největším překvapením předloňských festivalů Respekt a Colors of Ostrava.

Tanya Tagaq spolupracovala mj. s Bjork (album a turné Medulla), Kronos Quartetem, Sainkho Namtchylak a skotskými Shooglenifty.Na jejím posledním albu BLOOD hostují Mike Patton a kanadský rapper Buck 65.

Tanya Tagaq předvádí zcela nový druh vokální magie, její hlas proniká na samou dřeň lidských emocí. Pochází z etnika kanadských Inuitů- Eskymáků a navazuje na zpěvy, jimiž si kdysi ženy krátily dlouhé polární noci. Inuitský hrdelní zpěv, který měl původně roli společenské hry, zní uším Evropana jako milostné výkřiky. Tanya Tagaq z této velmi dramatické techniky vytváří abstraktní a emocionálně silné kompozice na hranici performance artu. Její písně beze slov mají razanci šamanských rituálů i halucinogenních výletů.

Hudební ukázky a videa na www.myspace.com/tagaqwww.tanyatagaq.comVíce informací na www.respectmusic.cz

Video:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=61880706

http://www.youtube.com/watch?v=nQ8qZbWkvWo

Facebook