Drukmo Gyal

Drukmo Gyal

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Struny podzimu: Shabazz Palaces

Divadlo Archa, Praha 1

22.10.2017

King Ayisobs /Ghana/

Futurum Music Bar, Praha 5

24.10.2017

Koncert manter Tibetské zpěvačky Drukmo Gyal. Nechte se unést tibetskými melodiemi a poznejte starobylou tradici léčení pomocí manter.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KONCERT MANTER TIBETSKÉ ZPĚVAČKY DRUKMO GYAL

Nechte se unést tibetskými melodiemi a poznejte starobylou tradici léčení pomocí manter.

Setkat se s Drukmo Gyal, zpěvačkou s tibetskými kořeny, je jako stát tváří tvář starobylé tibetské kultuře v její čistotě a laskavosti.
Drukmo vás v rámci koncertu provede tibetskými melodiemi léčivých manter a příběhy, které se s nimi pojí. Po tisíce let používají Tibeťané právě mantry k znovunastolení duševní a fyzické rovnováhy. Mantry mají léčebný charakter, využívají energie zvuku, působí na jemných úrovních našeho těla a léčí tak příčiny onemocnění. Zpěv manter má vliv nejen na naše tělo, ale i na psychiku. Léčivé mantry lze využít jak pro zlepšení kvality života, tak pro uzdravování. Mantry jsou účinné a snadno použitelné pro každého.

Fotky a videa

Facebook