XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež Rozkvetlé Čechy

XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež Rozkvetlé Čechy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Iron & Wine

Divadlo Hybernia, Praha

08.02.2018

XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Rozkvetlé Čechy 2017“. Již po třinácté se uskuteční mezinárodní soutěžní festival pro děti a mládež „Rozkvetlé Čechy“. Festival, který je mezinárodní přehlídkou tanečních souborů, Česka, Slovenska, Ukrajiny, Rusko, Polska.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Rozkvetlé Čechy 2017“

Již po třinácté se uskuteční mezinárodní soutěžní festival pro děti a mládež „Rozkvetlé Čechy“. Festival, který je mezinárodní přehlídkou tanečních souborů, Česka, Slovenska, Ukrajiny, Rusko, Polska.

Pokud již jste zažili folklor se středoevropským podáním, teď máte příležitost spatřit tance a poznat východně evropskou kulturu.

Program velkolepé show je pečlivě připravován na základě hodnocení mezinárodní poroty. Diváci mohou se těšit na pestrou přehlídku tanců, ale i na českou hudbu v provedeni žaku ZUŠ, na velmi vysoké a profesionální úrovni, a to vzhledem k tomu, že jsou teprve v škole a máji amatérský status vystupujících.

Jednotlivá vystoupení budou hodnocena na soutěžní přehlídce. Dne 5.5.2017 se bude konat Gala Koncert v Divadle Hybernia od 12:00.

A Taky Dne 6.5.2017 v Ruském Domě vědy a kultury v Berlíně od 17:00

Taky zveme všechny české soubory, folklorní skupiny pro zúčastnění ve festivalech.

Adresa míst konání:

5. 5. 2017 12:00 DIVADLO HYBERNIA Nám. Republiky 4, 110 00 Praha 1

6.5.2017 17:00 Ruský Dum vědy a kultury v Berlíně

Friedrichstraße 176-179, 10117 Berlin, Německo

 

O Nadačním fondu Mezinárodní Fórum mládeže

Vycházíme ze zájmu podporovat mezinárodní spolupráci uměleckých škol a souborů, dětských a mládežnických sportovních spolků tak, aby docházelo k motivací žáků, studentů i pedagogů a jejich následném rozvoji aktivit. Snažíme se zvyšovat kvalitu vystupujících, umožňujeme výměnu zkušeností pedagogů a v neposlední řadě prezentovat výsledky své umělecké a pedagogické práce.

Facebook