Perský Nový rok - koncert

Perský Nový rok - koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Iron & Wine

Divadlo Hybernia, Praha

08.02.2018

Dovolujeme si vás pozvat do pražského Divadla U Hasičů 24. března v 19:30, abychom oslavili Perský Nový rok 1396 a Jaro 2017.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Oslava příchodu jara.
Jaro a Perský Nový rok přicházejí vždy spolu a kupodivu zahrnují mnoho společných zvyků a tradic. Možná se kraslice malují trochu jinak, nebo jarní zelenou trávu zdobí každý tak, jak ho to naučili prarodiče, poselství však všude zůstává stejné: je čas rozloučit se se zimou a přivítat nový život.
Dovolujeme si vás pozvat do pražského Divadla U Hasičů 24. března v 19:30, abychom oslavili Perský Nový rok 1396 a Jaro 2017.
Během večera zazní vášnivá a mystická persko-španělská fúze v podání mezinárodně uznávaného perskeho hudebníka Shahabа Tolouie s kapelou. Jarním sluníčkem zazáří půvabná interpretka lidové hudby Latinské Ameriky – zpěvačka Marta Töpferová, kterou doprovodí Venezuelan Ernesto Chuecos na kytaru. Hudební fúzi tohoto večera zpestří i španělský host Arturo Soriano, hrající na flétnu a saxofon. Rytmickou stránku zajistí Karlo Zegarra z Peru a na strunné nástroje doprovodí český kytarista Tomáš Vychytil a slovenský baskytarista Martin Ivan. Divadlo precizním flamenkem roztančí Petra Šťasná. Nebude chybět ani unikátní tříkrký nástroj Fusetar, který byl vytvořen podle návrhu Shahaba Tolouie a proslul v médiích jako klenot ve světě hudebních nástrojů.

Facebook